aramex
20 آذر 1401 - 14:57

جام جهانی قطر| واکنش هری کین به حذف انگلیس با پنالتی از دست رفته

کاپیتان انگلیس به حذف شاگردان گرت ساوت‌گیت از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی انگلیس شنبه شب در آخرین دیدار از مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر مغلوب فرانسه شد تا طلسم قهرمان نشدن سه‌شیر در مهمترین رویداد فوتبالی جهان، حداقل به 60 سال برسد.

هری کین که تنها گل انگلیس را در دقیقه 54 به ثمر رساند، یکی از چهره‌های اصلی این مسابقه بود که بسیاری از فوتبالدوستان انگلیسی، او را مقصر حذف شاگردان گرت ساوت‌گیت می‌دانند. کاپیتان سه‌شیر که با این گل در کنار وین رونی بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس لقب گرفت، در دقیقه 87 شانس به تساوی کشاندن بازی را از ضربه پنالتی دیگری داشت که این فرصت را از دست داد.

کین پس از حذف انگلیس از این مسابقات، در پیامی که در صفحه توئیتری خود منتشر کرد، نوشت: کاملاً ناامید شدیم. تمام تلاش خود را کردیم و نتیجه نهایی به جزئیات کوچکی بستگی داشت که مسئولیت آن را می‌پذیرم. نمی‌توان پنهان شد که این اتفاق درد دارد و باید زمانی بگذرد تا بتوانیم آن را هضم کنیم، اما این بخشی از ورزش است.

باید از این تجربه برای اینکه از لحاظ فیزیکی و ذهنی برای چالش بعدی قوی‌تر شویم، استفاده کنیم. از همه به خاطر حمایتی که در طول مسابقات از ما داشتند، تشکر می‌کنم؛ چیزی که معنی زیادی برای ما دارد.»

برنامه دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی 2022 قطر به شرح زیر است:

سه‌شنبه 22 آذر
کرواسی - آرژانتین، ساعت 22:30، ورزشگاه لوسیل

چهارشنبه 23 آذر
فرانسه - مراکش، ساعت 22:30، ورزشگاه البیت

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 904519